Slovenský reprezentant odkazuje fanúšikom: „Nemôžete sa správať ako opice.“ Obrovská blamáž s hymnou po prehratom zápase

twitter.com/Hockeytroll_ca

Každý jeden zápas tohtoročných majstrovstiev sveta v hokeji, ktoré sa konajú na Slovensku, je maximálne napínavý a kvalitný, hlavne keď sú na ľade naši reprezentanti. Emócie pracovali aj pri zápase s Kanadou, kedy slovenské publikum prekročilo hranice akejkoľvek únosnosti správania.

Síce sú Slováci naozaj úprimný a autentický národ, ktorý ak treba, prežíva družne každý jeden úspech našej krajiny, no práve menej je niekedy viac. Aj keď gól, ktorý dostali slovenskí hokejisti v závere spomínaného zápasu vyvolal obrovské sklamanie a frustráciu, nebolo potreba vyvolávať zbytočné vulgárne správanie.

Neprehliadnite: Hokejová hymna Macejko od Kandráčovcov. Dostane sa pod kožu každému vernému fanúšikovi

Fanúšikovia domáceho tímu sa rozhorčili natoľko, že na ľade pristávali rôzne poháre či zapaľovače. Vrcholom celého výstupu našich fanúšikov bolo pískanie a hukot počas kanadskej hymny, ktorá hrala na počesť ich výhry nad našim tímom. Je z časti pochopiteľné, že ľuďmi burcovali emócie najviac ako sa dalo, no takéto správanie je neprípustné.

Pokračujte v čítaní na druhej strane: