Hokejová hymna Macejko od Kandráčovcov. Dostane sa pod kožu každému vernému fanúšikovi

youtube.com/Kandráčovci Official

Hokejové majstrovstvá sú v plnom prúde. Košice na východe a Bratislava na západe Slovenska, sa zaplnili najrôznejšími fanúšikmi z celého sveta. Na počesť týchto majstrovstiev naspievali známi slovenskí hudobníci krásnu pieseň s názvom Macejko.

Kandráčovci  na seba nenechali dlho čakať, a tak pre takúto významnú príležitosť vytvorili pieseň, ktorá ohúri nie jedného poslucháča. Natáčanie, ale nebolo veľmi jednoduché. Ako primárne miesta si vybrali stanicu v Košiciach a Bratislave. V čase natáčania klipu, boli stanice plné, a preto bolo naozaj náročné vyhradiť si miesto pre seba.

Nenechajte si újsť: Nová prezidentka SR zarobí za mesiac toľko, čo priemerný Slovák za rok! O takúto čiastku si Zuzana Čaputová prilepší

Ondrej Kandráč má hokej veľmi rád a preto sa takto k celej veci vyjadril: “Počas stretnutí hrajú na štadiónoch rôzne chytľavé melódie, ktoré majú burcovať fanúšikov. Našiel som v nich paralelu so slovenskou ľudovou hudbou.” No a presne na týchto podkladoch vznikla táto pieseň a my sa môžeme len tešiť, že máme takýchto kreatívnych umelcov. Veď posúďte sami vo videu nižšie.

Mohlo vy vás zaujímať: 15 rokov ubehlo od prvého vysielania SUPERSTAR. Teraz sa znova po rokoch SUPERSTARISTI stretli a zaspievali megahit: Kým vieš snívať